اقامتگاه

منطقه نمونه گردشگری اطراف تهران 

پل معلق سیبلند پلی کابلی است واقع در منطقه نمونه گردشگری سیبلند، که بین ۲ کوه بلند طراحی شده است و با منظره ای مشرف به قله دماوند موقعیتی بسیار هیجان انگیز و لذت بخش برای گشت و گذاری خانوادگی را پدید آورده است.
1401-2-24 13:15

بوم گردی

بوم گردی و اقامتگاه بومگردی تهران در خانه های قدیمی ساخته شده است که دارای اتاق های جدا از هم هستند. این خانه ها دارای معماری سنتی و قدیمی هستند که سرویس حمام و آشپزخانه مشترک دارند. برای اقامت در تهران مکان های زیادی وجود دارد که بسیار متنوع و زیبا هستند اما با انتخاب اقامتگاه های سنتی می توانید اقامتی ارزان و خاطره انگیز را تجربه کنید. هدف از ساخت این اقامتگاه ها حفظ و گرامیداشت فرهنگ بومی و افزایش گردشگران به این مناطق است.
1401-2-4 14:15

اقامتگاه بومگردی تهران، بوم گردی اطراف تهران

اقامتگاه بومگردی سیبلند از بهترین اقامتگاه‌ بومگردی اطراف تهران و با چشم انداز قله دماوند و دریاچه سد نمرود است که در آن انواع امکانات در اختیار شما قرار داده می‌شود. اگر دوست دارید که اقامت لذت‌بخشی را در کنار قله دماوند تجربه کنید، مسلماً این اقامتگاه بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود. بسیاری از افراد به دنبال اقامتگاه بومگردی تهران هستند که به این افراد، اقامتگاه سیبلند را پیشنهاد می‌دهیم.
1400-12-20 10:15